Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-03-20
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

W związku z rozwojem naszego biura we Wrocławiu, poszukujemy dodatkowe osoby do zespołu Engineering & Manufacturing na stanowisko

Konsultant ds. Rekrutacji, Engineering and Manufacturing
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. 190137/5014

Opis stanowiska:
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w obszarze produkcji oraz łańcucha dostaw na stanowiska średniego i wyższego szczebla,
  • utrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami Goldman Recruitment,
  • aktywny rozwój portfolio klientów w obszarze oferowanych usług,
  • bieżące doradztwo naszym klientom i kandydatom,
  • wspieranie wdrażania i szkolenie nowych członków zespołu,
  • uczestnictwo w  budowie i rozwój wewnętrznych procesów biznesowych,
  • możliwość udziału w projektach z obszaru marketingu, employer brandingu, wdrażania procesów i systemów w ramach organizacji,
  • docelowo będziesz mieć możliwość budowania własnego zespołu lub roli eksperckiej w branży.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w rekrutacji dla sektora produkcyjnego,
  • mile widzane wcześniejsze doświadczenie w agencji rekrutacyjnej,
  • znajomość branży produkcyjnej na terenie Dolnego Śląska,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole, gdzie współpraca i partnerstwo to podstawowe wartości,
  • język angielski na poziomie minimum B2,
  • przedsiębiorcze podejście do swojej pracy.
Oferta obejmuje:
  • biuro w sercu Wrocławia,
  • możliwość rozwoju kariery w kierunku eksperckim lub menedżerskim,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B - Ty decydujesz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i wysokie premie kwartalne,
  • konkursy zespołowe,
  • wyjazdy zagraniczne co pół roku dla najlepszych konsultantów, do tej pory były to Nowy Jork, Dubaj, Barcelona, Teneryfa, Tel Awiw, Malta,
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna LUX MED, karta Multisport lub dofinansowanie innych zajęć sportowych, świeże owoce, samochody służbowe dla menedżerów i najlepszych konsultantów).