Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-12
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Warszawa32709_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży IT. Spółka obecnie jest w fazie bardzo dynamicznego rozwoju i dzięki stałemu udoskonalaniu modelu biznesowego opartego przede wszystkim na wartościach Grupy oraz ciągłej innowacji i przedsiębiorczości wewnętrznej firma utrzymuje pozycje lidera na rynku w swej branży.
Oferujemy
  • Interesująca i odpowiedzialna pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia pozapłacowe
Opis stanowiska
  • Sporządzanie prognoz, planu wieloletniego oraz budżetu rocznego
  • Analiza wykonalności wraz z analizą i kontrolą odchyleń
  • Dostarczenie wiarygodnej informacji zarządczej w celu podjęcia trafnych decyzji biznesowych
  • Dostosowanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej
  • Tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych
  • Przygotowanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy
  • Optymalizacja procesów, poprawa i rozwój struktur kontrolingowych
  • Przygotowanie raportów i analiz finansowych dla celów zarządu spółki
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w dziale kontrolingu lub w BIG4
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości oraz międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej
  • Biegła znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista