Temat tygodnia
Temat przybliżają: Piotr Morawski i Denis Bujanowski, członkowie zespołu Transfer Agency w Brown Brothers Harriman.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-07
Engineering Manager
Nr ref. 32586_MP_PL
Polska
IT, BPO/SSC

Polska32586_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowy producent sprzętu domowego.
Oferujemy
Nasz klient oferuje:
  • Pracę w globalnej i innowacyjnej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet szkoleniowy, programy rozwojowe dla kadry menadżerskiej
  • Pakiet benefitów pozapłacowych - samochód służbowy, opieka medyczna, karta sportowa etc.
Opis stanowiska
  • Zarządzanie działem Inżynierii
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi, wydajnością, jakością i bezpieczeństwem
  • Koordynacja i nadzór nad globalnymi standardami wytwarzania
  • Wprowadzanie zmian w procesach, związanych z nowymi produktami
  • Dbanie o poprawność procesów operacyjnych
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem
  • Koordynacja zadań związanych z definiowaniem i wdrażaniem nowych technologii
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań do usprawnienia i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Ustalanie standardów efektywności i monitorowanie wydajności
Profil kandydata
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem inżynieryjnym w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi i technik poprawy efektywności i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Praktyczna znajomość narzędzi LEAN

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców