Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-05-15
Test Automation Engineer
Nr ref. 190145/5018
Warszawa, mazowieckie
IT
angielski
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem amerykańskim, która rozpoczęła budowę swojego zespołu IT w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • tworzenie i przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych,
  • projektowanie przypadków testowych we współpracy z programistami, Project Ownerami i osobami po stronie klienta,
  • wprowadzanie ulepszeń w automatyzacji testów,
  • wsparcie w diagnozie i poprawianiu błędów oraz ulepszaniu tworzonego oprogramowania,
  • monitorowanie i tworzenie dokumentacji.
Wymagania:
  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z testowaniem oprogramowania oraz automatyzacją,
  • dobra znajomość języka angielskiego (preferowana na poziomie B2),
  • preferowana znajomość i doświadczenie z Selenium oraz umiejętność programowania,
  • chęć dalszego zdobywania wiedzy i rozwoju zawodowego w kierunku testów automatycznych,
  • spostrzegawczość, dokładność i perfekcjonizm, a także determinacja w poszukiwaniu błędów,
  • chęć zapewnienia najwyżej jakości tworzonego oprogramowania.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w przyjacielskiej atmosferze w stale rozwijającej się firmie,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa,
  • świeże owoce w biurze.