PwC
Data aktualizacji: 2019-07-04
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Podobne oferty pracy

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Starszy Specjalista w Dziale Komunikacji Marketingowej i Rozwoju Biznesu

Zakres obowiązków:

  • planowanie i egzekucja działań komunikacyjnych z wykorzystaniem kanałów cyfrowych
  • planowanie i organizacja wydarzeń
  • poszukiwanie i analiza informacji branżowych i rynkowych
  • sporządzanie raportów, zestawień i prezentacji multimedialnych,
  • tworzenie wartościowych treści
  • wsparcie w tworzeniu i realizacji działań z zakresu rozwoju biznesu

Profil kandydata:

  • minimum dwa-trzy lata doświadczenia w obszarze rozwoju biznesu, komunikacji, marketingu, public relations,
  • wiedza i doświadczenie w zakresie Digital Marketing,
  • lekkie pióro,
  • bardzo dobre umiejętności budowania relacji i zrozumienia innej perspektywy,
  • umiejętności analityczne oraz inicjatywa,
  • gotowość do pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wyższe wykształcenie.

Oferujemy:

  •  atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  •  prywatna opieka medyczna dla Pracownika i członków najbliższej rodziny, lekarz pierwszego kontaktu dostępny w biurze, system kafeteryjny
  • szeroka oferta szkoleń eksperckich, baz wiedzy, mentoringu/coachingu oraz możliwość pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin
  •  nowoczesny laptop i telefon służbowy z dużym pakietem danych
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka
  •  świeże owoce każdego dnia i dostęp do taniej, smacznej firmowej kantyny
  • praca w zgranym zespole