Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-25
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Operacji na stanowisku:
Specjalista w Zespole Wypłat i Administracji Kredytów Hipotecznych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DOP/ZKH

Główne zadania:

  • Operacyjna obsługa kredytów hipotecznych, w szczególności weryfikacja i ocena merytoryczna dokumentacji kredytowej pod kątem spełnienia warunków uruchomienia kredytu lub warunków dodatkowych
  • Zakładanie rachunków kredytowych, uruchamianie kredytów oraz rejestracja zabezpieczeń
  • Sporządzanie aneksów na podstawie decyzji kredytowych oraz wniosków Klientów Banku
  • Wprowadzanie do systemów operacyjnych decyzji, wniosków i postanowień aneksów do umów kredytowych
  • Sporządzanie lub weryfikacja zaświadczeń i opinii
  • Obsługa operacyjna oraz księgowa kredytów preferencyjnych
  • Weryfikacja dodatkowej dokumentacji kredytowej - polis ubezpieczeniowych, aktów notarialnych, odpisów księgi wieczystej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją kredytową
  • Doświadczenie w pracy z bankowymi systemami operacyjnymi
  • Analityczne myślenie, kreatywność i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 8:00 – 18:00)

Mile Widziane:

  • Osoby z doświadczeniem w pracy w oddziale bankowym lub w back office banku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Jasny system premiowy
  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.