Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-18
Specjalista ds. Wyceny Funduszy
Nr ref. KwF/DPO/ZWA
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Powierniczym w Warszawie na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DPO/ZWA

Główne obowiązki:

  • Obliczanie i uzgadnianie wartości aktywów netto funduszy inwestycyjnych oraz wartości aktywów netto przypadających na jednostkę uczestnictwa/certyfikat inwestycyjny
  • Kontrola limitów inwestycyjnych
  • Monitorowanie płynności i kontrola terminowości rozliczeń składników lokat funduszy
  • Zapewnianie profesjonalnej, wysokiej jakości obsługi funduszy inwestycyjnych

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość bieżących przepisów prawa dotyczących funduszy inwestycyjnych, zwłaszcza w zakresie rachunkowości
  • Znajomość rynku kapitałowego
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Znajomość systemu księgowego ORLANDO-EFOS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w obszarze powierniczym
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.