Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-27
Specjalista ds. Płac
Nr ref. KwF/DKA/ZPA
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Kadr w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DKA/ZPA

Główne zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Realizacja świadczeń chorobowych i macierzyńskich dla pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie miesięcznych rozliczeń i korespondencji z ZUS
  • Prowadzenie miesięcznych i rocznych rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie raportów do GUS
  • Sporządzanie miesięcznych dekretacji kosztów wynagrodzeń, uzgadnianie sald i pozycji otwartych, rozliczanie rezerw
  • Kontrola prawidłowości naliczania płac, raportowanie
  • Prowadzenie serwisu dla pracowników i zleceniobiorców
  • Sporządzanie dokumentacji dla celów emerytalno-rentowych
  • Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach

Wymagania:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. płac, wykształcenie wyższe, język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Biegła znajomość przepisów płacowych, Prawa Pracy, przepisów podatkowych i ZUS oraz znajomość zasad rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik Plus i oraz MS Excel
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość,
  • Dyspozycyjność, komunikatywność

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej: umowę u pracę, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych lub pakiet biletów do kina
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.