Deloitte
Data aktualizacji: 2019-09-28
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Jeśli jesteś...

  • absolwentem lub studentem IV lub V roku studiów magisterskich kierunków ekonomicznych,
  • osobą interesującą się tematyką fuzji i przejęć - mile widziana wiedza oraz doświadczenie w tym zakresie,
  • osobą ambitną, nastawioną na rezultaty i pracę w zespole,
  • osobą z dobrą znajomością języka angielskiego oraz pakietu MS Office.

aplikuj  i... #postawkropkę z Deloitte!

3+
Rok studiów
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Word
MS Word
ACCA
ACCA
MS Excel
MS Excel
CFA
CFA
MS PowerPoint

Twoja przyszła rola

Rozpoczynając pracę w Doradztwie Finansowym dołączasz do ponad 100 osobowego zespołu ekspertów, którzy na co dzień zajmują się transakcjami z pierwszych stron gazet.

Twoja praca będzie polegała m.in. na wsparciu naszych Klientów w procesach kupna i sprzedaży spółek, przygotowywaniu wycen, analiz i modeli finansowych oraz badań due dilligence. Będziesz mógł także wziąć udział w procesach restrukturyzacji finansowej. Jako pełnoprawny członek zespołu będziesz uczestniczyć w każdym etapie realizacji projektów. Zyskasz możliwość zapoznania się ze skomplikowanym, choć jednocześnie fascynującym procesem doradzania firmom przy realizowaniu transakcji.

Co oferujemy

  • 4 miesięczne płatne praktyki,
  • Po okresie praktyk – możliwość kontynuowania współpracy na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,
  • Współpracę z ekspertami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych.
Leaders supporting career development
Karta Multisport
Team spirit
Duch zespołowy
Challenging tasks
Ambitne zadania
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Elastyczne godziny pracy
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Masaż w biurze
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe
Ludzie z którymi chce się pracować
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Deloitte Adventure Team

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Doradztwo Finansowe. Jesteśmy największym doradcą transakcyjnym w Europie i na świecie pod kątem liczby zrealizowanych transakcji – według „Mergermarket”. Doradzamy w zakresie corporate finance, finansowania kapitałowego i dłużnego, fuzji i przejęć, wycen, przeciwdziałania nadużyciom, badania due diligence i restrukturyzacji. Inwestujemy w naszych pracowników m.in. dofinansowując kwalifikacje zawodowe CFA (Chartered Financial Analyst) i ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).