Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-21
Polska
Kontroling, BPO/SSC

Kierownik Działu Kontroli Kredytowej i Windykacji (m/k)

Polska32552_MP_PL

Naszym Klientem jest bardzo duża firma zlokalizowana na północy Śląska.
Oferujemy
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisk,
  • Potwierdzona doświadczeniem znajomość analizy finansowej i oceny wiarygodności kredytowej odbiorców,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne, asertywność, umiejętność skutecznego działania pod presją czasu i w stresie,
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel,
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość technik i narzędzi windykacji będzie dodatkowym atutem.
Opis stanowiska
  • Nadzór nad pracą działu odpowiedzialnego z ustalanie limitów kupieckich oraz za monitoring należności i windykację,
  • Weryfikacja oraz ocena sytuacji finansowej i wiarygodności kredytowej odbiorców oraz ustalanie limitów kredytu kupieckiego,
  • Nadzór nad prowadzoną windykacją sądową i egzekucyjną,
  • Współtworzenie procedur w zakresie szeroko rozumianego monitoringu należności,
  • Ścisła współpraca z firmami ubezpieczeniowymi oraz brokerami.
Profil kandydata

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik