Michael Page
Data aktualizacji: 2019-04-03
Customer Service
Nr ref. 32936_MP_PL
Pruszków, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Pruszków32936_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, w związaku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukuję pracownika na stanowisko Customer Service.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Opis stanowiska
  • Kontakt z fabrykami za granicą w zakresie realizacji zamówień, dostępności towaru, wysyłek,
  • Zarządzanie przepływem informacji o zamówieniach, sprawdzianie dostępności produktów, rezerwacja dostawy i transportu.
  • Weryfikacja poprawności zleceń, wystawianie faktur, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
  • Współpraca z działem sprzedaży i działem technicznym
  • Praca w systemie SAP
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: logistyka, transport i pokrewne).
  • Minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany
  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista