Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-04-03
Ekspert w obszarze IT
Nr ref. KwF/TFI/EIT
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na umowę na zastępstwo w Millennium Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/TFI/EIT

Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie regulacji wewnętrznych w obszarze IT i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego,
  • Koordynowanie i nadzorowanie procesów zarządzania jakością danych wykorzystywanych w ramach prowadzonej działalności,
  • Nadzór nad prowadzeniem projektów w zakresie rozwoju systemów informatycznych,
  • Nadzorowanie czynności podejmowanych w zakresie zarządzania bezpieczeństwem środowiska teleinformatycznego oraz zarządzania ciągłością działania,
  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług informatycznych, w tym wspieranie użytkowników biznesowych w korzystaniu z systemów i infrastruktury informatycznej spółki,
  • Wspieranie Inspektora Ochrony Danych w zakresie nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w obszarach związanych z technologiami informacyjnymi,
  • Wiedza lub doświadczenie w obszarach zarządzania bezpieczeństwem IT lub pokrewnych,
  • Doświadczenie w pracy z regulacjami, procedurami wewnętrznymi oraz aktami prawnymi w obszarze IT,
  • Rozumienie technologii informacyjnych, pasja i zainteresowanie rozwojem kompetencji w tym zakresie,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne oraz umiejętność samodzielnego działania,
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w towarzystwie funduszy inwestycyjnych lub instytucji finansowej o podobnym charakterze będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Banku Millennium oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów doświadczonych w obsłudze funduszy inwestycyjnych,
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport,
  • Atrakcyjną lokalizację, nieopodal stacji Metro Pole Mokotowski.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.