Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-04-03
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Zagrożonych Należności Gospodarczych w Gdańsku na stanowisku:
Radca Prawny w Zespole Wspomagania Prawnego
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KwF/DNG/ZWP

Obowiązki:

Wspomaganie prawne w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności w sprawach gospodarczych, w tym:
  • Wydawanie opinii prawnych, bieżące wspomaganie pracowników windykacji, współudział w negocjacjach
  • Analiza sytuacji formalno-prawnej wierzytelności Banku i ich zabezpieczeń
  • Proponowanie optymalnych sposobów postępowania Banku
  • Tworzenie dokumentów dotyczących działań w ww. zakresie, w tym w sprawach sądowych
  • Zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych w oparciu o udzielone pełnomocnictwa

Wymagania:

  • Uprawnienia Radcy Prawnego
  • Niezbędne doświadczenie w zakresie obsługi prawnej związanej z prawem gospodarczym, windykacją i restrukturyzacją
  • Bardzo dobra znajomość prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego
  • Doświadczenie w banku, instytucji finansowej lub kancelarii prawnej obsługującej banki
  • Doświadczenie jako pełnomocnik procesowy w postępowaniach sądowych, w szczególności gospodarczych i upadłościowych
  • Umiejętność kreowania rozwiązań i budowania strategii postępowania w sprawie
  • Samodzielność w działaniu oraz ocenie krytycznych zdarzeń w procesie
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • Pracę przy ciekawych, precedensowych sprawach prawnych pozwalającą na zdobycie unikalnych doświadczeń
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.