Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-21
Główna Księgowa (K/M)
Nr ref. 33073_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Wrocław33073_MP_PL

Naszym klientem jest polska spółka oferująca unikalne produkty oraz usługi na skalę światową. W związku z dalszym rozwojem i wzrostem biznesu klient poszerza zespół o stanowisko głównej księgowej.
Oferujemy
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Dużą samodzielność w codziennej pracy;
  • Pracę w dynamicznym i rosnącym zespole;
  • Wyjątkową atmosferę pracy.
Opis stanowiska
  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami;
  • Nadzór nad pracą działu finansowego;
  • Sporządzanie sprawozdania finansowego oraz deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT);
  • Reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi;
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości;
  • Bliska współpraca z CFO;
  • Współpraca z innymi działami (logistyka, operacja, zakupy);
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi Spółki.
Profil kandydata
  • Wy¿sze wykształcenie ekonomiczne (finanse, księgowość, pokrewne);
  • Doświadczenie w firmie międzynarodowej lub polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym jajo duży atut;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile wdziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
  • Bardzo dobra znajomość UoR;
  • Duża otwartość umysłu, komunikatywność, chęć do podejmowania nowych wyzwań.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista