Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-21
Legnica, dolnośląskie
BPO/SSC, Project Management

Podobne oferty pracy

Interim Finance Project Manager (M/F)

Legnica32965_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna ze swoją siedzibą w Legnicy.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie na umowie o pracę lub kontrakcie B2B;
  • Możliwość zebrania unikatowego doświadczenia jako jeden z liderów kluczowego dla organizacji projektu;
  • Praca w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnym brandzie.
Opis stanowiska
  • Koordynowanie działań wielu działów / managerów / ekseprtów w projekcie optymalizacji kosztów i wzrostu rentowności;
  • Szacowanie oraz kalkulowanie wpływu podejmowanych decyzji na podstawowe wskaźniki KPI;
  • Monitorowanie zmian, korygowanie działań, proponowanie rozwiązań;
  • Usprawnienie raportowania oraz analiza źródłowa wskaźników;
  • Forecastowanie oraz analiza budżetu projektu;
  • Poszukiwanie nowych możliwości oraz rozwiązań w zakresie prowadzonego projektu;
  • Współpraca z top managementem grupy oraz konsultantami zewnętrznymi wspierającymi zmianę;
  • Uczestniczenie w procesie decyzyjnym.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Mile widziane certyfikaty ACCA, CIMA, itp.;
  • Kilka lat doświadczenia w podobnej roli w środowisku produkcyjnym;
  • Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych jako duży atut;
  • Znajomość systemu SAP;
  • Płynna znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów;
  • Asertywność, proaktywność oraz zdolność do inicjowania działań.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista