Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-05-29
Księgowy z językiem francuskim
Nr ref. 181042/5078
Kraków, małopolskie
Księgowość
angielski, francuski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, lidera w segmencie technologii, który poszerza swoje struktury w Krakowie, poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • uzgadnianie i potwierdzanie sald/kont dostawców,
  • przygotowywanie, procesowanie i kontrola płatności,
  • przygotowywanie raportów oraz analiz,
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca, w tym rozliczenia międzyokresowe,
  • wsparcie migracji procesów AP z Francji oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej,
  • zarządzanie zapytaniami dostawców,
  • poszukiwanie, śledzenie i rozwiązywanie problemów i rozbieżności w rozliczeniach oraz dokumentacji księgowej,
  • uczestnictwo w tworzeniu i projektowaniu nowego procesu w Krakowie.
Wymagania:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • płynna obsługa pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),
  • znajomość  systemów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość systemu SAP),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zdolność do pracy w grupie,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • wcześniejsze doświadczenie w procesie tranzycji mile widziane.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • nowoczesne i międzynarodowe środowisko pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dziale zobowiązań,
  • praca wśród grupy profesjonalistów,
  • szeroki pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie oraz premia roczna.