Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-07-02
Analityk Biznesowo - Systemowy
Nr ref. 190206/5082
Warszawa, mazowieckie
IT, Analiza

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem amerykańskim, która rozpoczęła budowę swojego zespołu IT w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • zbieranie wymagań biznesowych od klienta, ich weryfikacja i uszczegóławianie,
  • tworzenie specyfikacji zebranych wymagań biznesowych i systemowych, uaktualnianie dokumentacji,
  • codzienny kontakt z Project Ownerami, zespołem IT oraz klientami.
Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia w pełnieniu zadań Analityka Biznesowo-Systemowego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną pracę w międzynarodowym środowisku (minimum na poziomie B2),
  • doświadczenie w pracy z co najmniej jednym z narzędzi: UML, BPMN, BPEL,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji oraz analitycznego myślenia,
  • wysoka kultura osobista oraz biznesowa,
  • umiejętność pracy w zróżnicowanym kulturowo środowisku – w zespole, jak i w pełnieniu samodzielnych zadań.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w przyjacielskiej atmosferze w stale rozwijającej się firmie,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.