EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-03-28
Łódź, łódzkie
Podatki, Konsulting, Księgowość
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Asystentka/Asystent w nowym Centrum Core Tax Support
Core Tax Support to nowopowstałe centrum kompetencyjne EY w Łodzi – chcemy zmienić oblicze dostarczania kluczowych dla biznesu procesów.
Wspieramy wszystkie zespoły i projekty prowadzone przez Dział Doradztwa Podatkowego EY Polska – przygotowujemy deklaracje podatkowe, zbieramy dane od klientów wewnętrznych i zewnętrznych, wspieramy księgowanie operacji, kierujemy wnioski do urzędów i wiele, wiele innych. Czekają na Ciebie różnorodne zadania w nowoczesnym środowisku pracy.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Dopiero zaczynamy – będziesz jedną z pierwszych osób w nowym centrum i zajmiesz miejsce w zupełnie nowym biurze, przy nowym biurku i zupełnie nowych projektach. Mamy w planach intensywny rozwój, więc masz możliwość kształtowania struktury naszego centrum i rozwoju kariery razem z jego rozwojem. Poznasz od podszewki projekty prowadzone przez Doradców Podatkowych EY i zdobędziesz unikalną wiedzę jak sprawić, żeby wszystko szło sprawnie za pomocą najnowszych narzędzi i technologii.

Twoje główne zadania:

  • Przygotowanie deklaracji podatkowych
  • Wspieranie procesów księgowych
  • Tworzenie benchmarków na potrzeby raportów cen transferowych
  • Obsługa programu Płatnik
  • Nadzór nad robotami obsługującymi powtarzalne procesy i wymyślanie dla nich nowych zastosowań, które później opracują programiści

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Potrzebujesz ciekawych wyzwań, ale cenisz sobie elastyczność i work-life balance
  • Masz analityczny umysł i nie boisz się liczb
  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy (nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do pracy)
  • Często zastanawiasz się – czy to nie mogłoby działać lepiej?
  • Lubisz ludzi

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Płatnik lub innych programów księgowych (jeśli ich nie znasz, przeszkolimy Cię)
Zapewniamy spokojne i bezstresowe środowisko pracy, wsparcie dla rodziców z dziećmi oraz dużą elastyczność godzinową.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.