Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-21
Product Engineer
Nr ref. 33059_MP_PL
Poznań, wielkopolskie
IT, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2019-05-21 Aplikuj

Poznań33059_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowy producent profesjonalnych narzędzi, dedykowanych do zakładów produkcyjnych.
Oferujemy
Nasz klient oferuje:
  • Pracę w globalnej organizacji
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów - ubezpieczenie na życie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna itp.
Opis stanowiska
  • Opracowywanie innowacyjnych rozwiązań narzędziowych, współpracując z klientem oraz konstruktorem narzędzi
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Współpraca z klientami i inżynierami sprzedaży pod kątem przygotowania oferty
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów, głównie z sektora automotive
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z dostawcami
  • Praca w globalnym zespole projektowym
Profil kandydata
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze
  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Dobra znajomość narzędzi typu Cad
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców