Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-04
Analityk biznesowy
Nr ref. 32817_MP_PL
Łódź, łódzkie
BPO/SSC, Analiza

Łódź32817_MP_PL

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się instytucja finansowa z ugruntowaną pozycją na polskim rynku.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny pracy,
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej Rodziny, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe),
  • Warunki do samodzielnej i kreatywnej pracy.
Opis stanowiska
  • Prowadzenie analiz systemowych i biznesowych w projektach wdrożeniowych,
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej,
  • Wsparcie zespołu projektowego podczas stabilizacji wdrażanych rozwiązań,
  • Projektowanie i dostosowywanie aplikacji raportowych bazujących na platformie BI,
  • Analiza potrzeb biznesowych i wsparcie analityczne dla projektów przeprowadzanych w firmie.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w roli analityka, mile widziane w branży finansowej,
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta, szeroko rozumianych potrzeb biznesowych,
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych end-to-end,
  • Znajomość SQL,
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel i PowePoint),
  • Znajomość narzędzia business intelligence - preferowana znajomość Power BI,
  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia,
  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista