Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-21
Polska
BPO/SSC

Kierownik ds. Nowych Uruchomień - Lider projektów (m/f)

Polska33194_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizująca się w produkcji komponentów do sektora przemysłowego. W związku z dynamicznym rozwojem organizacja poszukuje Lidera, który będzie prowadził nowe projekty / uruchomienia oraz rozwijał podległy zespół inżynierów.
Oferujemy
  • Pakiet benefitów dodatkowych, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet relokacyjny
  • Pracę w międzynarodowej organizacji dającej możliwości rozwoju w Polsce i za granicą
  • Pracę w nowoczesnej fabryce oraz współpracę z doświadczoną kadrą menadżerską
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wprowadzaniem nowych produktów do produkcji
  • Odpowiedzialność za kontakt z klientami w każdej fazie projektu, analiza potrzeb klientów oraz przygotowywanie ofert
  • Odpowiedzialność za kontrolę realizacji harmonogramu, terminowości oraz kontrolę i zarządzanie budżetem projektu
  • Odpowiedzialność za tworzenie i zarządzanie wewnętrznym zespołem projektowym
  • Przeprowadzanie oraz odbieranie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Odpowiedzialność za rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Odpowiedzialność za zarządzanie dokumentacją
  • Koordynowanie testów na produkcji
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu/koordynowaniu projektów w firmie o pokrewnym profilu biznesowym
  • Warunkiem koniecznym jest minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika ds. Nowych Uruchomień, Kierownika Inżynierii lub Kierownika Procesu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu zespołu

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik