Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-06-12
IT Specialist
Nr ref. 190227/5102
Polska
IT

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy osoby, która wesprze zespół swoją praktyczną wiedzą i umiejętnościami poprzez zapewnienie ciągłości działania komputerów - zarówno sprzętu, jak i oprogramowania.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:
  • wykonywanie napraw na poziomie pulpitu, w tym instalowanie i uaktualnianie oprogramowania, sterowników, wdrażanie kopii zapasowych oraz konfigurowanie systemów i aplikacji, a także wdrażanie nowych rozwiązań narzuconych przez globalny zespół IT, aby zaspokoić potrzeby lokalnego oddziału firmy,
  • odbieranie, priorytetyzowanie oraz aktywne rozwiązywanie requestów od użytkowników końcowych, a także dokumentowanie przebiegu realizacji danego zapytania i jego ocena,
  • raportowanie szczegółów pojawiających się problemów oraz praca nad ich terminowym rozwiązywaniem,
  • jeśli jest taka potrzeba, przekazywanie zgłoszonych problemów do odpowiedniego członka zespołu technicznego,
  • używanie narzędzi służących do diagnostyki i śledzenia requestów,
  • opracowywanie arkuszy pomocy i bazy wiedzy dla użytkowników końcowych, jeśli pojawi się potrzeba – przeszkolenie nowych pracowników pod kątem używanego sprzętu i oprogramowania z poziomu użytkownika końcowego.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pełnieniu podobnych zadań,
  • doświadczenie w roli wsparcia technicznego systemów operacych (jak Windows 7, Windows 10) oraz aplikacji (Office 365, MS Office Suite 2013 i 2016, Teams, Skype) i urządzeń mobilnych,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów, a także tworzenia spójnej, jasnej i szczegółowej dokumentacji,
  • preferowane wykształcenie techniczne,
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacji, z naciskiem na słuchanie, zadawanie odpowiednich pytań, aby dość do źródła pojawiającego się problemu technicznego oraz zapewnianie wsparcia,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku (preferowany poziom B2).
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
  • udział w globalnych projektach umożliwiających zdobycie doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym,
  • przyjazną atmosferę pracy w wyjątkowym zespole specjalistów z branży Automotive i IT,
  • szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system multikafeteryjny, bonus roczny, dofinansowanie do komunikacji miejskiej, a także elastyczne godziny pracy i perspektywy rozwoju (np. poprzez szkolenia).