Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-01
Prawnik (k/m)
Nr ref. 33042_MP_PL
Polska
BPO/SSC, Administracja

Polska33042_MP_PL

Naszym Klientem jest spółka notowana na giełdzie papierów wartościowych.
Oferujemy
  • Praca w renomowanej firmie, jednej z największych na rynku deweloperskim w Polsce,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • Dostęp do opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Możliwość wzięcia udziału w prestiżowych inwestycjach budowlanych.
Opis stanowiska
  • Obsługa prawna organów spółki oraz podmiotów powiązanych,
  • Wsparcie wszystkich działów firmy w bieżącej działalności operacyjnej,
  • Przygotowywanie dokumentów potrzebnych w reprezentacji spółki przed: sądem, organami administracji, Policją,
  • Prokuraturą i innymi instytucjami w sprawach gospodarczych, cywilnych, administracyjnych i karnych,
  • Sporządzanie, weryfikowanie oraz negocjowanie umów,
  • Sporządzanie opinii oraz informacji prawnych w bieżących kwestiach,
  • Wspieranie innych działów firmy w zakresie zagadnień prawnych,
  • Negocjowanie zapisów umownych z Inwestorami, podwykonawcami oraz dostawcami.
Profil kandydata
  • Wykształcenie prawnicze,
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem prawników,
  • Biegła znajomość przepisów z zakresu prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, postępowania cywilnego, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy deweloperskiej i przepisów z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne,
  • Samodzielności w prowadzeniu powierzonych zadań,
  • Odpowiedzialność i rzetelność,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, analityczne oraz negocjacyjne,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • Umiejętności efektywnej pracy w zespole,
  • Uprawnienia Radcy Prawnego lub Adwokata będą dodatkowym atutem.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista