Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-04-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Service Manager w Zespole Projektów Infrastruktury IT i Outsourcingu
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Koordynacja zmian w infrastrukturze IT w roli Change Managera / Change Koordynatora
  • Dbanie o spójność procesu zarządzania zmianą wewnątrz departamentu IT
  • Wspomaganie zespołów IT w efektywnym procesowaniu zgłoszeń (service request)
  • Raportowanie poziomu realizowanych zmian z uwzględnieniem czynnika jakości
  • Koordynacja zmian trafiających w obszar usług outsourcingowych
  • Dbanie o wysoki poziom świadczonych usług w obszarze outsourcingu
  • Codzienna współpraca z obszarem service management po stronie outsourcera
  • Usprawnianie procesu zarządzania zmianą, udrażnianie kanałów komunikacyjnych pomiędzy zespołami technicznymi.
  • Dbanie o wysoki poziom usług IT w powierzonym obszarze

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze administracji IT (koordynacji zadań/zgłoszeń)
  • Wiedza dotycząca procesów IT: zarządzanie zmianą, zarządzanie poziomem usług (SLA), Realizacja incydentów w dużym środowisku
  • Dążenie do ciągłego usprawniania procesów IT
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim
  • Adaptacja do obowiązujących procedur i polityk bezpieczeństwa IT

Mile widziane:

  • Doświadczenie w roli koordynatora / team managera
  • Znajomość standardów i dobrych praktyk z obszaru ITIL
  • Praca w dużym środowisku IT, szczególnie z udziałem modelu outsourcingowego

Oferujemy:

  • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Realny wpływ na zarządzanie i tworzenie procesów w obszarze IT
  • Pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.