Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-20
Pruszków, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Customer Service - Administrator serwisu

Pruszków33272_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, w związaku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukuję pracownika na stanowisko Customer Service - Administratora Serwisu.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Opis stanowiska
  • Rozwiązywanie problemów klientów
  • Administracja reklamacji/zwrotów jakościowych
  • Przygotowanie raportów dziennych o ilości maszyn do naprawy
  • Logistyka wewnętrzna części zamiennych (aktualizacja kodów lokalizacji, uzupełnianie oznakowania, przygotowanie zamówień niestandardowych)
  • Kontakty z centralą w zakresie obsługi logistycznej serwisu i poprawnego działania programu SAP
  • Kontakty z firmami kurierskimi
  • Pilnowanie stanów magazynowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: logistyka, transport i pokrewne).
  • Minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany
  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista