Citi Solutions Center Poland
Data aktualizacji: 2019-04-23
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Globalny Program Rozwojowy w obszarze IT

Podobne oferty pracy

If you want to understand how business operates globally, Citi Service Center is a perfect place for you.

Citi Service Center Poland was launched in 2005 as a part of an initiative to establish a network of service centers providing shared services to other entities operating within the Citigroup around the world. Currently we provide services to over 90 countries on 6 continents. Thus we’re creating a unique opportunity to work in an international environment, with our employees using 29 languages every day.

We recognize and develop talents and invest in people who are ready for challenges. Our primary objective is innovation. We are following trends and combining development opportunities for our employees with the use of new technologies, for instance the mobile access to knowledge portals and other online resources (e.g. from MIT or Harvard).
Citibank Europe świadczy usługi na rzecz innych podmiotów na świecie działających w ramach Citigroup. Citibank Europe zatrudnia ponad 4200 wysoko wykwalifikowanych pracowników w dwóch miastach: Warszawie i Olsztynie. Świadczymy usługi w ponad 96 krajach Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australii.
Location: Warszawa

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Półtora roczny Globalny Program Rozwojowy w obszarze Citi Technology Infrastructure (CTI) rozpoczyna się we wrześniu 2019 roku i jego celem jest poszerzenie Twojej wiedzy i rozwój kariery. Podczas trwania programu gwarantujemy wsparcie poprzez szkolenia rozwojowe oraz Program Mentoringowy. Damy Ci szansę zdobycia oraz rozwinięcia umiejętności w obszarze CTI w zakresie m.in. Zarządzania Projektami, Infrastruktury Technologicznej, Operacji, Ryzyku oraz innych. Po ukończeniu programu kandydat może otrzymać ofertę stałej współpracy.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

  • Praca ze światowej klasy technologiami poprzez rozwój i utrzymanie nowych komponentów oraz istniejących platform w celu tworzenia przewagi konkurencyjnej kluczowych obszarów Citi
  • Nauka projektowania, budowania i rozwoju najlepszych i najpopularniejszych rozwiązań dostępnych na rynku usług finansowych
  • Dostarczanie sprzętu, systemów operacyjnych oraz programów i usług telekomunikacyjnych dla wszystkich obszarów biznesowych wewnątrz Citi
  • Odpowiadanie na potrzeby biznesowe poprzez tworzenie rozwiązań technologicznych oraz rozwój współpracy między obszarem technologii a innymi obszarami biznesu
  • Zyskanie wyjątkowych możliwości pracy w zakresie analizy biznesowej, zarządzania projektami czy utrzymania biznesu
  • Współpraca z innymi zespołami technologicznymi Citi oraz klientami wewnętrznymi z obszaru EMEA i innych regionów w celu wsparcia fazy początkowej, zmiany funkcjonowania procesów oraz globalnego utrzymania systemów

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

  • Będziesz studentem min. trzeciego roku do czerwca 2019 (preferowane kierunki: technologiczne, matematyczne, bądź pokrewne) oraz posiadasz nie więcej niż 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Będziesz dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin od września 2019 r.
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B2)
  • Interesujesz się obszarem technologii i jesteś zmotywowany do nauki nowych aplikacji i technologii
  • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką; lubisz brać na siebie odpowiedzialność i angażować się w nowe wyzwania
  • Posiadasz zdolność rozwiązywania problemów oraz proponowania efektywnych rozwiązań zróżnicowanych zagadnień technologicznych
  • Posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Cechuje Cię umiejętność efektywnej współpracy oraz dbałość o dobre relacje i wzajemne wsparcie wśród członków zespołu oraz z osobami na różnych szczeblach wewnątrz organizacji
  • Posiadasz zdolność innowacyjnego myślenia i szerokiego spojrzenie wykraczającego poza standardowe rozwiązanie czy proces

Czego możesz oczekiwać od Programu:

  • Możliwość nabycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Rozwój wiedzy w dziedzinie operacji i technologii
  • Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
  • Feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie, oraz możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Dołącz do nas i aplikuj już teraz!
Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Please be informed that we will contact selected candidates only.

Citi is registered trademark of Citigroup Inc., used under license. Citigroup Inc. and its subsidiaries are also entitled to rights to certain other trademarks contained herein.

www.citibankeurope.pl
Citibank Europe PLC
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta