EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-04-15
Katowice, śląskie
Konsulting, Księgowość

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy w Dziale Usług Księgowych
Jako EY Usługi Księgowe oferujemy outsourcing prowadzenia ksiąg rachunkowych i list płac. Dzięki nam klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej. Jednocześnie pomagamy im oszczędzić cenny czas i zminimalizować koszty związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i list płac.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

W naszej pracy stosujemy nowoczesne procesy i korzystamy z rozwiązań technologicznych na najwyższym, światowym poziomie zapewniając przy tym dynamiczne, pełne wyzwań i wiedzy środowisko.

Twoje główne zadania:

  • Księgowanie faktur sprzedaży, zakupu, listy płac, amortyzacji, wyciągów bankowych oraz podróży służbowych
  • Uzgadnianie kont
  • Przygotowywanie wstępnych wersji deklaracji podatkowych VAT oraz wstępnych kalkulacji podatku dochodowego od osób prawnych
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu raportów wewnętrznych dla klientów
  • Przegotowywanie wstępnych wersji sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie wstępnych wersji raportów statystycznych oraz raportów do Narodowego Banku Polskiego

Pasujesz do nas, jeżeli:

  • Posiadasz minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i/lub w obszarze rachunkowości
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim oraz polskim
  • Sprawnie poruszasz się w środowisku pakietu MS Office
  • Ukończyłeś studia na ekonomiczne (preferowana specjalizacja: rachunkowość)
  • Wyróżniasz się zdolnościami analitycznymi
  • Dobrze organizujesz swoją pracę i angażujesz się w powierzone zadania
  • Lubisz pracę zespołową i z łatwością nawiązujesz kontakty

Kogo szukamy:

Jeżeli zależy Ci na poznaniu specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji, a dodatkowo wyróżniasz się otwartością na wyzwania  i wychodzisz z inicjatywą – szukamy właśnie Ciebie.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.