Eurofins Business Services Poland
Data aktualizacji: 2019-04-12
Katowice, śląskie
Księgowość
angielski
Senior Accountant (OtC/PtP/GL)

Podobne oferty pracy

W Eurofins zmieniamy świat na lepsze badając to czym oddychamy, co pijemy, jemy i czego używamy na co dzień. Dzięki pracy w naszych laboratoriach dajemy Ci pewność, że produkty których używasz są zdrowe i bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.
Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze.
Grupa Eurofins to międzynarodowy lider badań laboratoryjnych z ponad 30-letnią historią.
Jakość naszych usług budowana jest już przez ponad 45 000 pracowników w ponad 800 laboratoriach w 47 krajach na całym świecie.
Katowice

Opis stanowiska pracy:

  • W dziale OtC: księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności
    przychodzących
  • W dziale PtP: księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności
  • W dziale RtR: przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych;
    wykonywanie księgowań w księdze głównej, prowadzenie rejestru środków trwałych,
    rozliczeń międzyokresowych itp.; uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami
    pomocniczymi; konsolidacja oraz potwierdzanie sald oraz transakcji w spółkach grupy
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring należności / terminów płatności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
  • Utrzymywanie kontaktu z pracownikami działu sprzedaży / zakupów klienta
  • Wdrażanie i szkolenie osób rozpoczynających pracę na stanowisku Junior Accountant/Accountant
  • Zapewnienie zgodności działań z procedurami
  • Aktywna współpraca z innymi działami oraz jednostkami firmy
  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich
    lokalizacji firm

Wymagania:

  • Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
  • Doświadczenie w finansach, preferowane w obszarze BPO/SSC
  • Bardzo dobra znajomosć języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego
  • Potencjał liderski
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły
  • Energia i chęć do działania
Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.

Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: hrsupport@eurofins.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eurofins GSC Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Pani / Pana rzecz procedury rekrutacji na w/w stanowisko, zaś w przypadku wyrażenia zgody na rekrutację ciągłą na przyszłe rekrutacje. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych może Pani / Pan otrzymać tutaj.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office