Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-20
Główna Księgowa
Nr ref. 33434_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa33434_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, stabilnej, się spółki z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej do siedziby w centrum Warszawy.
Oferujemy
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę b2b, lub umowę o pracę * Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. * Rozwój / szkolenie umiejętności zawodowych i językowych. * Przyjazną atmosferę pracy.
Opis stanowiska
* Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości (podatki i rachunkowość) spółki z kapitałem zagranicznym z branży nieruchomości, * Organizacja i koordynacja pracy niedużego zespołu księgowego, * Odpowiedzialność za sporządzanie i kalkulacja i deklaracji podatkowych (w szczególności VAT, CIT, PIT, JPK), * Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR, * Nadzór nad sporządzaniem raportów finansowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS,NBP). * Współodpowiedzialność za politykę rachunkowości, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych, * Współpraca z Dyrektorem Finansowym i działami w zakresie merytorycznego wsparcia w obszarze księgowo-podatkowym, * Współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi. * Odpowiedzialność za usprawnianie i automatyzację pracy zespołu księgowego. * Współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków.
Profil kandydata
* Minimum 4-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku oraz doświadczenie w zarządzaniu niedużym zespołem, * Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie księgowej/biurze rachunkowym atutem, * Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe). * Znajomość przepisów podatkowych oraz polskich i międzynarodowych zasad księgowych, * Mile widziana znajomość branży nieruchomości (deweloper, generalny wykonawca), mieszkaniówka lub komercja, * Doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych, * Mile widziane doświadczenie w zakresie MSRów, * Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), * Zaawansowana znajomość Excela. * Wysokie zdolności analityczne. * Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne. * Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista