Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-15
Office Manager-Receptionist
Nr ref. 33435_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Warszawa33435_MP_PL

Naszym Klientem jest jedna z najdynamiczniejszych grup Private Equity w naszym regionie Europy, mająca swoją siedzibę w centrum Warszawy.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną uzależnioną od oceny pracy
  • Doskonałą atmosferę pracy
Opis stanowiska
  • Wspieranie członków zarządu i wyższej kadry zarządzającej w organizacji kalendarza, spotkań, wyjazdów służbowych, konferencji
  • Podejmowanie gości przychodzących do biura
  • Organizacja i obsługa spotkań, w tym posiedzeń rad nadzorczych oraz posiedzeń zarządów spółek
  • Organizowanie i kontrolowanie obiegu dokumentów
  • Przyjmowanie oraz ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Zamawianie artykułów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura (artykuły spożywcze, artykuły biurowe, środki czystości)
  • Administrowanie telefonami komórkowymi oraz laptopami
  • Negocjowanie warunków umów na usługi telekomunikacyjne oraz innych umów związanych z prowadzeniem biura
  • Prowadzenie kas spółek; rozliczanie raportów kasowych i pobranych zaliczek
  • Współpraca z zarządcą, ochroną oraz zespołem technicznym biurowca
  • Organizowanie i nadzorowanie drobnych prac administracyjno-biurowych
Profil kandydata
  • Około 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Outlook
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja czasu pracy, systematyczność, dokładność, sumienność
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Zdolności organizacyjne i komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista