Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-26
NPD Project Manager
Nr ref. 33268_MP_PL
Polska
BPO/SSC, Project Management

Polska33268_MP_PL

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa organizacja, oferująca innowacyjne rozwiązania, prekursor swojej branży, dający możliwość rozwoju zawodowego.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju oraz zarządzania projektami;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy;
Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Zarządzanie wielofunkcyjnymi projektami z zakresu wdrażania nowych technologii produkcji oraz wprowadzenia nowego produktu;
  • Skuteczne zarządzanie technologia i projektami NPD;
  • Aktywny udział w pracy zespołu projektowego;
  • Współpracę z różnymi działami w firmie (produkcja, R&D, jakość, marketing, łańcuch dostaw), spajanie i rozdzielanie ich zadań;
  • Egzekucję rozdzielonych zadań oraz zarządzanie ryzykiem;
  • Raportowanie postępów projektów;
  • Opracowanie i wrażenie procesu projektowego;
Profil kandydata
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w dziale R&D będzie dodatkowym atutem;
  • Dobre zrozumienie biznesu konsumenckiego;
  • Doświadczenie we wprowadzeniu nowych produktów będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do obywania podróży służbowych;

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista