Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-03
Financial Analyst
Nr ref. 33449_MP_PL
Pruszków, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza

Pruszków33449_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, mająca swoją siedzibę w Pruszkowie.
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Kartę Multisport
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego
  • Bezpłatny parking
Opis stanowiska
  • Uczestnictwo w procesie budżetowania
  • Kontrola realizacji budżetu, kalkulacja i wyjaśnianie odchyleń od budżetu i prognoz
  • Monitorowanie wskaźników operacyjnych (produkcyjnych i sprzedażowych)
  • Kontrola cen i rezerw cenowych
  • Aktywny udział w procesach zamknięcia miesiąca
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • Analiza rentowności produktu, kontraktów itp
  • Współpraca z działami księgowości, jakości, produkcji, sprzedaży i logistyki
Profil kandydata
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziale kontrolingu w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/ matematyczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel
  • Znajomości SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (będzie weryfikowana w trakcie procesu rekrutacji)
  • Umiejętność pracy w zespole

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista