Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-27
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Księgowa / Starsza księgowa (m/f)

Warszawa33390_MP_PL

Siedziba firmy znajduje się przy stacji Metra. Firma, dla której szukam Kandydatów dba o rozwój zawodowy oraz kompetencyjny pracowników oferując szkolenia oraz programy rozwojowe. Moim Klientem jest firma, która gwarantuje pracownikom bogaty pakiet benefitów oraz konkurencyjne wynagrodzenie. W celu uzupełnienia wewnętrznego zespołu księgowego poszukuję osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.
Oferujemy
  • Praca w dogodnej lokalizacji
  • Wsparcie inicjatyw sportowych oraz kulturalnych
  • Owoce
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie do Multisport
  • Inne
Opis stanowiska
  • Księgowanie faktur kosztowych oraz przychodowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Rozliczanie delegacji oraz wydatków pracowniczych
  • Uzgadnianie sald kont księgowych
  • Udział w zamknięciu miesiąca, kwartału, roku
  • Raportowanie do Głównej Księgowej
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • Udział w telekonferencjach grupowych w języku angielskim
  • Praca w programie ERP: SAP
Profil kandydata
  • Minimum 2 letnie doświadczenie księgowe
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w renomowanych biurach rachunkowych
  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, księgowość, pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Samodzielność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista