Michael Page
Data aktualizacji: 2019-09-06
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC

Księgowa (nieruchomości) - podatki, udział w spr. fin.

Warszawa33430_MP_PL

Naszym klientem jest organizacja z sektora nieruchomości będąca częścią grupy kapitałowej.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia roczna
  • Elastyczne godziny pracy - start 8.00/9.00
  • Przyjazna i mało formalna atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (faktury, wyciągi bankowe)
  • Wsparcie w prowadzeniu podmiotów w ramach pełnej księgowości
  • Wsparcie w rozliczeniach podatkowych
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Wystawianie not korygujących
  • Rozliczanie i księgowanie wydatków służbowych pracowników
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami, kontrola rozrachunków z tytułu zobowiązań i należności
  • Tworzenie rezerw
  • Wsparcie w procesie cyklicznych zamknięć
  • Wsparcie w przygotowywanie sprawozdawczości do GUS i NBP
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z branży nieruchomości
  • Możliwość podjęcia pracy w krótkim okresie (mile widziana)
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w pracy w dziale księgowym/biurze rachunkowym
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista