mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2019-05-17
Compliance Officer
Nr ref. C_O_04.19
Łódź, łódzkie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Atrakcyjne
wynagrodzenie
uzależnione od
wyników
Niezbędne
narzędzia do pracy
Zatrudnienie w oparciu
o własną działalność
gospodarczą
Prywatną opiekę
medyczną
Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: C_O_04.19

Potrzebne Ci będzie:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze Compliance lub kontroli wewnętrznej
  • znajomość przepisów prawa z zakresu pośrednictwa finansowego, Prawa Bankowego i RODO
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

Twoje zadania:

  • prowadzenie procesów identyfikowania, analizy i oceny ryzyka braku zgodności
  • interpretacja przepisów, opiniowanie, przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentów wewnętrznych Spółki
  • sporządzanie raportów Compliance
  • szkolenie pracowników
  • udział w rozpatrywaniu reklamacji

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub na umowę o pracę.

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista