Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-28
Analyst / Associate
Nr ref. 33534_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza

Warszawa33534_MP_PL

Moim Klientem jest organizacja aktywna na rynku przejęć, realizująca od kilku do kilkunastu transakcji M&A rocznie. Fundusz Private Equity inwestuje nabywając większościowe pakiety akcji w przedsiębiorstwach z różnych sektorów. Realizowane transakcje mieszczą się w przedziale 10-50 mln EUR. Firma darzona jest bardzo dobrą reputacją na rynku kapitałowym.
Oferujemy
  • Zaplanowana ścieżka rozwoju wewnętrznego
  • Udział w interesujących projektach M&A
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjny system bonusów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Opis stanowiska
  • Budowanie modeli finansowych
  • Przygotowywanie wstępnej analizy Due Diligence
  • Wspieranie zarządów spółek portfelowych
  • Monitoring portfolio spółek (CEE)
  • Obserwacja rad nadzorczych spółek portfelowych
  • Wyszukiwanie potencjalnych akwizycji
  • Rozwój oraz egzekucja transakcji inwestycyjnych
  • Udział w spotkaniach biznesowych
  • Praca w zespołach projektowych
  • Bezpośrednia współpraca z Partnerami, Dyrektorami Inwestycyjnymi oraz Vice President'ami
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane finanse, prawo oraz pokrewne)
  • Studia realizowane zagranicą będą atutem
  • Doświadczenie w budowaniu modeli finansowych
  • Preferowane doświadczenie zdobyte w zespołach doradztwa transakcyjnego (BIG4)
  • Mile widziane doświadczenie w butikach inwestycyjnych, zespołach advisory, funduszach VC/PE, consultingu lub ryzyku bankowym
  • Zainteresowanie tematyką Private Equity
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Bardzo wysokie kompetencje narzędziowe: excel, VBA
  • Otwartość na podróże służbowe
  • Biznesowa postawa

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców