Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-09
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Koordynator ds. ofert dla klientow biznesowych

Warszawa33651_MP_PL

Dla naszego Klienta - lidera w branży ubezpieczeniowej, poszukujemy Koordynatora ds. ofert dla klientów biznesowych
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynków
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych
  • Program grupowego ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji
Opis stanowiska
  • Budowanie relacji ze strategicznymi Klientami korporacyjnymi poprzez organizację procesu ofertowania, obsługi i przygotowywania akcji promocyjnych
  • Wdrażanie nowych produktów do sieci dystrybucji poprzez dostarczenie niezbędnych informacji i materiałów związanych z wprowadzeniem/zmianą oferty
  • Realizację planów sprzedaży poprzez proponowanie i wdrażanie programów motywacyjnych oraz monitorowanie wyników sprzedażowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu indywidualnych ofert dla Klientów
  • Koordynacja i monitoring procesu przekazywania i wykorzystania leadów
  • Utrzymywanie długoterminowych relacji z pozyskanymi klientami
Profil kandydata
  • Znajomość rynku produktów inwestycyjnych i emerytalnych
  • Doświadczenie we współpracy z klientem korporacyjnym - w zakresie planów emerytalnych lub ubezpieczeń grupowych
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi marketingu internetowego oraz tradycyjnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista