Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-05-31
Dyrektor Regionalny Południe
Nr ref. 190277/5149
Kraków, małopolskie
Zakupy

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy logistycznej, lidera w jakości świadczonych usług kurierskich, poszukujemy Dyrektora Regionu południowej części Polski, którego zadaniem będzie rozwój sprzedaży oraz podległych mu struktur.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • realizacja założonego wyniku finansowego,
  • nadzór operacyjny nad realizacją celów we wszystkich podległych 11 oddziałach,
  • zarządzanie regionalnymi siłami sprzedaży,
  • utrzymywanie wysokiej jakości i wydajności pracy,
  • rozwój placówek,
  • monitorowanie zmian na rynku, inicjowanie usprawnień, optymalizacja procesów biznesowych,
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego.
Wymagania:
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu rozproszonymi zespołami w dużej organizacji,
  • udokumentowane sukcesy w obszarze zarządzania ludźmi,
  • silne zorientowanie na sprzedaż,
  • samodzielność, dyscyplina, wysoka kultura osobista,
  • wysoko rozwinięte zdolności managerskie,
  • przedsiębiorczość, zdolności organizacyjne,
  • płynne posługiwanie się narzędziami MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2.
Oferta obejmuje:
  • możliwość znaczącego wpływu na rozwój biznesu,
  • wspólpraca z świetnie zgranym ambitnym zespołem,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę opracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowe premie,
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy z segmentu premium,
  • pakiet medyczny VIP również dla członków rodziny,
  • kartę Multisport.