mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-05-17
Kraków, małopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o własną działalność gospodarczą
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Asystent/Asystentka oddziału mLeasing
miejsce pracy: Kraków, nr referencyjny: SKW/047/0419

Zakres obowiązków:

  • obsługa asystencja zespołu handlowców z segmentu Detal/Pojazdy oraz transport, maszyny, urządzenia)
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingu,
  • informowanie klientów o warunkach i zasadach zawierania umów leasingowych, przygotowywanie ofert, umów leasingu, umów sprzedaży,
  • kompletowanie teczek dokumentacji leasingowej,
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych.

Poszukujemy osoby, która ma:

  • min. średnie (preferowane wyższe) wykształcenie ekonomiczne, finansowe lub techniczne,
  • doświadczenie w branży leasingowej lub finansowej,
  • znajomość usług / produktów finansowych ze szczególnym uwzględnieniem leasingu,
  • podstawowa wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego i handlowego,
  • umiejętność pracy w MS Office,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność współpracy i budowania relacji z innymi,
  • wysoka kultura osobista,
  • skuteczność i odpowiedzialność.

Jesteś studentem studiów zaocznych i wieczorowych?

Na tym stanowisku pogodzisz naukę z pracą.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w mLeasing

Poziom stanowiska
Asystent