Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-08-05
Specjalista ds. Sieci i Systemów
Nr ref. 190323/5190
Warszawa, mazowieckie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, polskiego dostawcy łączy satelitarnych, będącego na rynku od ponad 20 lat, poszukujemy  osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • zapewnienie ciągłości pracy oraz bezpieczeństwa sieci komputerowej,
  • administracja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania,
  • odpowiedzialność za testowanie i sprawdzenie sprawności urządzeń wracających z serwisu,
  • prace konserwacyjne sprzętu komputerowego oraz systemów.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux – umiejętność administrowania oraz konfiguracji,
  • zaawansowana wiedza z obszaru sieci (LAN, WAN, VLAN) ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu Cisco – mile widziana certyfikacja CCNP Routing & Switching,
  • znajomość technologii internetowych (serwery e-mail, www itp.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację – minimum na poziomie B1/B2,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów IT oraz znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją,
  • wyższe wykształcenie (preferowane: informatyczne),
  • prawo jazdy kategorii B oraz otwartość na wyjazdy służbowe,
  • umiejętność pracy w zespole, jak i pełnienia zadań samodzielnie,
  • mile widziane: umiejętność programowania, znajomość zagadnień z obszaru baz danych, znajomość języka niemieckiego.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu b2b,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • ciekawą pracę z najnowszymi technologiami satelitarnymi dla klientów krajowych i zagranicznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji.