Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-05-13
Warszawa, mazowieckie
IT
Data aktualizacji: 2019-05-13 Aplikuj
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, polskiego dostawcy łączy satelitarnych, będącego na rynku od ponad 20 lat, poszukujemy  osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sieci i Systemów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 190323/5190

Opis stanowiska:
  • zapewnienie ciągłości pracy oraz bezpieczeństwa sieci komputerowej,
  • administracja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania,
  • odpowiedzialność za testowanie i sprawdzenie sprawności urządzeń wracających z serwisu,
  • prace konserwacyjne sprzętu komputerowego oraz systemów.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux – umiejętność administrowania oraz konfiguracji,
  • zaawansowana wiedza z obszaru sieci (LAN, WAN, VLAN) ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu Cisco – mile widziana certyfikacja CCNP Routing & Switching,
  • znajomość technologii internetowych (serwery e-mail, www itp.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację – minimum na poziomie B1/B2,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów IT oraz znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją,
  • wyższe wykształcenie (preferowane: informatyczne),
  • prawo jazdy kategorii B oraz otwartość na wyjazdy służbowe,
  • umiejętność pracy w zespole, jak i pełnienia zadań samodzielnie,
  • mile widziane: umiejętność programowania, znajomość zagadnień z obszaru baz danych, znajomość języka niemieckiego.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu b2b,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • ciekawą pracę z najnowszymi technologiami satelitarnymi dla klientów krajowych i zagranicznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji.