Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-10
Radom, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Kontroler Finansowy - Produkcja - powiat radomski

Radom33578_MP_PL

Naszym klientem jest firma, która od wielu lat obecna jest na zagranicznych rynkach, gdzie z sukcesem sprzedaje większość swoich produktów. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje do wprowadzania innowacji i nieustannego podnoszenia jakości swoich produktów.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku producenta żywności
  • możliwości rozwoju zawodowego
Opis stanowiska
  • odpowiedzialność za controlling w zakładach produkcyjnych z branży spożywczej
  • sporządzanie prognoz finansowych
  • opracowywanie raportów i analiz
  • tworzenie analiz rentowności
  • przygotowywanie kalkulacji kosztów produkcji, zestawień materiałowych, kalkulacji wyrobów, TKW
  • przygotowywanie, nadzór oraz kontrola budżetu
  • tworzenie formularzy raportów i narzędzi controllingowych
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi oraz działami wewnątrz firmy
  • kontrola zgodności procesów raportowania, analizy i kalkulacji kosztów
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe - kierunek Ekonomia/Zarządzanie lub pokrewne
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na takim lub podobnym stanowisku
  • doświadczenie w kontrolingu produkcyjnym
  • umiejętność tworzenia prognoz finansowych, myślenie analityczne
  • umiejętność konstruktywnego wnioskowania z analizowanych danych
  • rzetelność, dokładność, odpowiedzialność
  • umiejętność sprawnego organizowania i planowania pracy
  • komunikatywność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista