Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-05-13
Kraków, małopolskie
Księgowość, Analiza
angielski, czeski
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego z językiem czeskim lub słowackim.

Młodszy Analityk Finansowy z j. czeskim
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 190331/5198

Opis stanowiska:
  • nadzorowanie procesu przychodzących płatności od klientów,
  • analiza przeterminowanych płatności, przygotowywanie not odsetkowych,
  • bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • uzgadnianie sald z klientami i wyjaśnianie rozbieżności na kontach,
  • udział w tworzeniu raportów okresowych.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znakomita znajomość języka czeskiego (lub słowackiego),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe, bądź pokrewne,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.