Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-27
Kontroler Finansowy - Pharma
Nr ref. 33721_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Warszawa33721_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Koleżeńska, przyjazna atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Miesięczne raportowanie wyników finansowych (P&L, BS, CF)
  • Konsolidacja danych finansowych - raportowanie do Grupy
  • Koordynacja procesu budżetowania, prognozowania oraz planowania finansowego
  • Kontrola kosztów i przychodów względem budżetu, analiza odchyleń
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby zarządcze - wsparcie dla dyrektorów poszczególnych pionów
  • Analiza przepływów pieniężnych
  • Ocena rentowności nowych projektów inwestycyjnych
  • Rozwój narzędzi analitycznych oraz raportowych
  • Udział we wdrażaniu kontroli wewnętrznych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe finansowe
  • Min. 4-5 lat doświadczenia w kontrolingu finansowym
  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (C1)
  • Biegła znajomość MS Excel, preferowanie Access oraz Visual Basic
  • Nastawienie na współpracę z klientem wewnętrznym
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista