Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-27
Samodzielna Księgowa - Wilanów
Nr ref. 33722_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa33722_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma usługowa.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Premia uzależniona od uzyskiwanych wyników
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość udziału w licznych szkoleniach
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych np. VAT, PCC
  • Sporządzanie kalkulacji podatku dochodowego oraz deklaracji rocznej
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji
  • Raportowanie wymaganych informacji do GUS i NBP
  • Księgowanie wszelkich operacji gospodarczych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • Min. 3-4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w księgowości
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista