Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-07-22
Specjalista ds. Aktuarialnych
Nr ref. 190338/5204
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się instytucji ubezpieczeniowej należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • udział w procesach wyliczania rezerw aktuarialnych dla potrzeb sprawozdań finansowych oraz udział w przygotowywaniu cyklicznych raportów,
  • udział w obsłudze techniczno-ubezpieczeniowej reasekuracji biernej,
  • udział w opracowywaniu metodologii kalkulacji aktuarialnych oraz tworzeniu dokumentacji technicznej produktów, w szczególności w zakresie rezerw techniczno-ubezpieczeniowych zarówno w obszarze LIFE i NON-LIFE,
  • analiza statystyczna danych, przygotowanie raportów i analiz, inne analizy aktuarialne.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki nauk ścisłych),
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel, w tym umiejętność programowania i tworzenia makr VBA,
  • umiejętność analitycznego myślenia, nastawienie na cel, pro-aktywne działanie, samodzielność,
  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w zakresie aktuariatu,
  • wiedza z zakresu nauk aktuarialnych, w tym zagadnień związanych z Solvency 2 będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w obszarze aktuarialnym oraz zdane egzaminy aktuarialne będą wyraźnym atutem.
Oferta obejmuje:
  • ambitne cele i wyzwania merytoryczne,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet medyczno-sportowy,
  • atrakcyjną lokalizację biura w centrum miasta w pobliżu stacji metra.