PwC
Data aktualizacji: 2019-06-24
Team Leader Java
Nr ref. 64344WD
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC
Gdańsk, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

A career within Enterprise Architecture services, will provide you with the opportunity to bring our clients a competitive advantage through defining their technology objectives, assessing solution options, and devising architectural solutions that help them achieve both strategic goals and meet operational requirements. We help build software and design data platforms, manage large volumes of client data, develop compliance procedures for data management, and continually researching new technologies to drive innovation and sustainable change.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Koordynacja pracy zespołu developerskiego Java
  • Odpowiedzialność za komunikację z Klientem końcowym
  • Nadzór architektoniczny nad budowanym rozwiązaniem
  • Współpraca z analitykami i architektami nad uszczegółowieniem założeń projektowych
  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów
  • Gotowość rozwiązywania problemów, które pojawiają się podczas realizacji projektów
  • Świadczenie doradztwa oraz współpraca z zespołem wewnętrznym PwC jak i zewnętrznym

Wymagania:

  • Umiejętność  zarządzania zespołem programistów (określanie zadań, priorytetów itp.)
  • Znajomość programowania w języku Java potwierdzona wieloletnim doświadczeniem
  • Znajomość frameworków programowania Spring oraz Hibernate
  • Znajomość technologii HTML, JavaScript, JMS, Web Services,
  • Znajomość XML oraz technologii z nim związanych
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość narzędzi do budowania oprogramowania (MAVEN, Ant, Docker, Git) i testowania (jUnit, Mockito)
  • Znajomość popularnych i stosowanych frameworków programowania oraz wzorców projektowych
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej wykorzystującej UML
  • Umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia koncepcji rozwiązań w oparciu o komponenty Java
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, zdolności interpersonalne i prezentacji
  • Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów na terenie Polski oraz poza granicami kraju
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z Klientami oraz innymi członkami zespołu projektowego
  • Mile widziane certyfikaty Oracle Certified Professional