Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie wyzwania stoją dzisiaj przed branżą private banking i dlaczego to rozwojowa dziedzina.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-08-20
Senior Java Developer
Nr ref. 190343/5215
Lublin, lubelskie
IT
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Poszukujemy Senior Backend i Full Stack Java Developerów do nowobudowanego zespołu w firmie Klienta, zajmującego się dostarczaniem usług finansowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Lokalizacja pracy Warszawa lub Lublin.

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
  • w głównej mierze tworzenie nowych funkcjonalności w rozwijanej platformie w ramach  międzynarodowego projektu,
  • dbanie o wysoką jakość kodu – w zgodzie z wypracowanymi standardami wewnętrznymi,
  • analiza funkcjonowania systemu w oparciu o specyfikację techniczną,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • opieka nad młodszymi członkami zespołu,
  • współpraca z zespołem Developerów, Analityków, Quality Assurance, DevOps, a także Developerami z zagranicznych oddziałów firmy.
Wymagania:
  • 3 – 5 lat doświadczenia w programowaniu w Javie (projekt tworzony w Javie 8),
  • znajomość frameworków Spring (Spring Boot, Spring Data) i Hibernate,
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych Oracle,
  • umiejętność posługiwania się narzędziem Maven,
  • chęć dzielenia się wiedzą i wymiany pomysłów,
  • umiejętność sprawowania mentoringu, udzielania wskazówek i porad oraz wspomagania młodszych członków zespołu w rozwoju,
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację – na poziomie min. B1/B2 (corowa część projektu powstaje w Rumunii).

Mile widziane:

  • chęć rozwoju w kierunku Full Stack Developera – świetnie jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z frameworkiem AngularJS – doceniamy to! Jeżeli nie, a chcesz się go nauczyć, to doskonale trafiłaś/ trafiłeś – tu wszystkiego nauczysz się od podstaw i dostaniesz przestrzeń do rozwoju jako Full Stack Developer,
  • umiejętność korzystania z oprogramowania JIRA, Redmine,
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT,
  • znajomość narzędzia do modelowania procesów biznesowych Camunda,
  • doświadczenie w pracy w Scrumie,
  • doświadczenie z CI/CD.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej 2 – 3 dni w tygodniu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zajęcia z języka angielskiego prowadzone w czasie godzin pracy,
  • bilety komunikacji miejskiej.