Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-04
Gdańsk, pomorskie
Bankowość
angielski

Podobne oferty pracy

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Operacji na stanowisku:

Specjalista w Zespole Kredytów Detalicznych
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KWF/DOP/ZKD2

Zadania:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę produktów kredytowych dla Klientów Indywidulnych (karta, limit, pożyczka gotówkowa), w szczególności za:
    • weryfikację dokumentacji kredytowej, w tym dokumentacji finansowej, ubezpieczeniowej oraz zabezpieczeń prawnych kredytów
    • uruchamianie produktów kredytowych w systemach Banku oraz kontrolę uruchomień
    • zakładanie kart płatniczych
    • zakładanie, zwalnianie oraz monitoring zabezpieczeń oraz ubezpieczeń
    • sporządzania zaświadczeń i opinii o produktach kredytowych
    • wykonywanie czynności administracyjnych, w tym realizację dyspozycji Klientów Banku, korekt systemowych
    • wykonywanie czynności agencyjnych na podstawie umów agencyjnych zawartych przez Bank z towarzystwami ubezpieczeniowymi
    • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie obsługi odszkodowań z tytułu cesji na Bank wierzytelności z polis ubezpieczeniowych
    • opiniowanie regulacji i procedur związanych z zadaniami zespołu
    • bieżącą współpracę z innym jednostkami Banku

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją kredytową
  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi
  • Analityczne myślenie, samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość podstawowego pakietu Ms Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) na poziomie dobrym
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 8:00 – 18:00)

Mile widziane:

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Przejrzysty system premiowy oparty o wyniki
  • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę na czas określony
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.