Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.
Specjalista - Analityk ds. MIS w Departamencie Informatyki
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KWF/DIN/MIS

Główne zadania:

  • Analiza procesów operacyjnych w obszarze IT,
  • Definiowanie wskaźników KPI i pozyskiwanie wymaganych do nich danych,
  • Przygotowywanie raportów MIS dla różnych szczebli kierownictwa IT i Banku
  • Opisowa analiza raportowanych wskaźników i obserwowanych trendów,
  • Tworzenie i optymalizacja narzędzi wspomagających raportowanie
  • Analiza porównawcza i benchmarking z danymi zewnętrznymi
  • Proaktywne poszukiwanie i wdrażanie metod optymalizacji i poprawy jakości procesów IT
  • Zarządzanie procesem zarządzania zmianą (Change Management)
  • Współpraca z innymi jednostkami IT w zakresie optymalizacji procesów
  • Wsparcia dla wewnętrznych i zewnętrznych kontroli/audytów obszaru IT

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel i MS PowerPoint
  • Minimum ogólna wiedza w zakresie działalności i procesów działu IT w przedsiębiorstwie
  • Zdolności analityczne i umiejętność interpretacji liczb
  • Otwartość na nowe doświadczenia

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji (w szczególności w instytucji finansowej)
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych MS Access i/lub SQL Server
  • Znajomość programowania w VBA
  • Znajomość narzędzi raportujących (np. MS Reporting Services, QlikView, Crystal Reports)
  • Znajomość metodyk zarządzania procesami i projektami i IT (np. ITIL, metodyki „zwinne”, PMI. Prince

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną
  • Ciekawą pracę na pograniczu finansów i nowych technologii
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.