Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Informatyki w Warszawie na stanowisku:
Kierownik zespołu baz danych i systemów Linux
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KWF/DIN/DBM

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem administratorów baz danych MS SQL, Oracle oraz systemów Linux
  • Zapewnienie wysokiego poziomu usług, stabilności i bezpieczeństwa podległych systemów IT
  • Współpraca z zespołami utrzymania i wytwarzania aplikacji z zastosowaniem podejścia DevOps
  • Realizacja zaleceń audytowych, w tym bezpieczeństwa, w infrastrukturze IT
  • Wsparcie techniczne i organizacyjne dla kierowników projektów
  • Tworzenie wewnętrznych procesów i procedur, Kontakt z dostawcami firm trzecich, optymalizowanie istniejących rozwiązań wewnątrz departamentu IT
  • Raportowanie jakości pracy podległego zespołu (SLA, KPI)
  • Dbanie o motywację i rozwój członków zespołu

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w roli kierownika/koordynatora zespołów administratorów IT
  • Min. 3 letnie doświadczenie w roli administratora systemów Linux lub UNIX, preferowane dystrybucje RedHat/Centos lub IBM IAX
  • Min. 3 letnie doświadczenie w roli administratora baz danych Oracle lub MS SQL
  • Min. 3 letnie doświadczenie z obszaru service managementu opartego o ITIL w tym: zarządzanie incydentami, problemami, zmianami, wydaniami;
  • Tworzenie procedur, definiowanie i optymalizacja procesów,
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby tworzenia dokumentacji technicznej / projektowej (poziom B1/B2)
  • Duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy z banku, innych instytucjach finansowych lub firmach w sektorach regulowanych z sinym naciskiem na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT
  • Znajomość narzędzi Ansible/Pupet/Chef
  • Certyfikaty z obszaru zarządzania projektami lub ITIL
  • Znajomość jednego lub więcej serwerów aplikacyjnych IIS, Apache, Tomcat, JBOSS, WebSphere, WebLogic lub Varnish
  • Znajomość architektury Microservices oraz popularnych narzędzi takich jak Elastic, Kafka, Grafana, Redis, itd.
  • Doświadczenie pracy z technologiami konteneryzacji
  • Doświadczenie pracy w środowisku Azure lub AWS

Oferujemy:

  • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
  • Pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.